VAL_1378_edited.jpg

Petra Červinková

Podnikatelka

Tereza a Valerij jsou nadšený a kreativní pár mladých lidí, kteří milují svou práci a vzájemně se doplňují. Bála jsem se, aby pochopili podstatu mé práce, protože správu sociálních sítí vnímám nejenom jako prezentaci mé firmy, ale i mé osoby. Prakticky hned se ukázalo, že se nemusím vůbec ničeho obávat. Nejenom, že splnili má očekávání, ale v mnohých ohledech je předčili a přesvědčili mě, že jsem v rukou lidí, kteří jsou empatičtí a přemýšlejí nad tím, co dělají... Je radost s nimi spolupracovat!

gabinapustkova_edited.jpg

Gabriela Pustková

Umělkyně

Spolupráci s Terezou a jejím partnerem Valerijem mohu směle doporučit! Společně mi skvěle poradili a byli velmi ochotní rozpracovat mé nápady. Moc mi pomohli proniknout do problematiky Instagramu a poradili, jak si poradit s některými úskalími této platformy. 

Black White Yellow Corporate Photo Archi

Lucie Hladká

Realitní makléřka

Chtěla bych touto cestou poděkovat milé dvojici, paní Tereze i Valerijovi, za školení instagramu.

Srozumitelně mi bylo vysvětleno vše potřebné, od základů této aplikace, až po praktické detaily.

Předali mi informace a know how, ze kterých těžím již několik měsíců (a ještě zřejmě dlouho budu). Ušili mi řešení, jak se lidově říká, přímo na míru.

Děkuji oběma za spolupráci, pozitivní a proaktivní přístup. Ráda Vás doporučím všem ostatním.

_VAL6610.jpg

Veronika Zlatušková

Floristka

Jednoho dne mi zazvonil pracovní telefon a nějaký milý mladý mužský hlas se mě tázal, kde že to přesně najde náš obchůdek. Když se pak objevil Valerij s přáním koupit krásnou kytici pro svou nejdražší a při tom velmi vtipně navigoval mé holčiny, které právě fotily jinou naší zdařilou práci, slovo dalo slovo a nechala jsem si prvně poradit, jak naložit resp. vytvořit náš nový firemní Instagram. V té chvíli vznikla velmi zajímavá a oboustranně tvořivá spolupráce, ve které stále pokračujeme. Moc mě to s nimi baví a navíc jsou oba, Valerij i Terka, velmi milí a přátelští lidé. 

A ještě něco... Dobrá a kvalitní prezentace na Instagramu od nich opravdu funguje!

_VAL0777-Edit.jpg

Martina Jandová

Certifikovaný výživový poradce

Před nedávnem se mi někdo naboural do mého Facebooku a Instagramu. Bohužel jsem do svého původního instagramového účtu ztratila přístup a tím pádem i kontakt se všemi sledujícími. Jsem moc vděčná, že mám možnost spolupracovat s Valerijem a Terezkou, kteří mi neskutečně pomáhají s budováním nového profilu. Je to moc sympatická dvojice, která má sociální sítě v malíčku a dokáže si poradit s jakýmkoliv dotazem. Pokud potřebujete pomoci se sociálními sítěmi, doporučuji se obrátit na Instaguru, jsou to profíci na svém místě.